Czwartki z eTwinning

W związku ze zbliżającymi się wakacjami Michał Siwkowski, ambasador oraz trener zajęć komputerowych programu eTwinning na województwo warmińsko-mazurskie, chciałby zaproponować nauczycielom udział w bezpłatnym szkoleniu pod nazwą Czwartki z eTwinning.

W lipcu oraz sierpniu, w każdy czwartek organizuje w Olsztynie cykl szkoleń składający się z modułów: Dołącz do eTwinning, Załóż projekt z eTwinning oraz Warszaty komputerowe eTwinning.

Szkolenia skierowane są zarówno do osób, które są już aktywne w programie oraz dla osób, które planują rozpocząć swoją przygodę z eTwinningiem. Udział w szkoleniu jest oczywiście bezpłatny, na wszystkich uczestników czeka poczęstunek, a po zakończeniu szkolenia certyfikat (aby otrzymać certyfikat należy ukończyć jedynie jeden moduł podczas jednego czwartku, choć zachęcam do ukończenia wszystkich trzech). O dokładnej godzinie i miejscu spotkania, zainteresowani nauczyciele dowiedzą się indywidualnie, po wcześniejszych konsultacjach. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie nauczyciela na min. 2 tygodnie przed planowaną datą szkolenia, poprzez przesłanie wiadomości na adres e-mail: michalsiwkowski@wp.pl

 Zachęca również do odwiedzenia strony etwinning warmińsko-mazurskie na FB. Dzięki stronie wszyscy nauczyciele będą na bieżąco z wydarzeniami programu eTwinning na Warmii i Mazurach. 

Możesz również polubić…

Skip to content