Doradztwo metodyczne

Doradcy

  • Wojciech Andruszkiewicz

    doradca metodyczny ds matematyki - szkoły ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 13.00-15.15 andruszkiewicz@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522 85…

  • dr Agata Chałupa

    doradca metodyczny ds chemii, biologii i przyrody - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 14.45-17.00…

  • Justyna Grican

    doradca metodyczny ds. wychowania przedszkolnego Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 13.00-15.15 grican@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522 85 04 Rejon…

  • dr Iwona Jóźwiak

    doradca metodyczny ds historii i wiedzy o społeczeństwie - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa…

  • Ewa Kopacka

    doradca metodyczny ds edukacji wczesnoszkolnej - szkoły podstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 13.00-15.15 kopacka@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522…

  • Paweł Kowalski

    doradca metodyczny ds informatyki i techniki - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 12.45-15.00 kowalski@wmodn.olsztyn.pl…

  • Agnieszka Kubińska

    doradca metodyczny ds języka niemieckiego - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 13.45-16.00 kubinska@wmodn.olsztyn.pl tel.…

  • Agata Lichy

    doradca metodyczny ds języka angielskiego i rosyjskiego - szkoły  ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 13.00-15.15 lichy@wmodn.olsztyn.pl tel.…

  • Julita Majewska

    doradca metodyczny ds matematyki - szkoły  podstawowe doradca metodyczny ds fizyki - szkoły  podstawowe i ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN…

  • Alicja Matusewicz

    doradca metodyczny ds geografii - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 13.15-14.00 matusewicz@wmodn.olsztyn.pl tel. 89…

  • Ewa Moczulska

    doradca metodyczny ds języka angielskiego i rosyjskiego - szkoły  podstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 14.00-16.15 moczulska@wmodn.olsztyn.pl tel.…

  • Paweł Wyszkowski

    doradca metodyczny ds języka polskiego - szkoły podstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa 14.00-15.30 wyszkowski@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522…

  • Barbara Wiśniewska – Sielaszuk

    doradca metodyczny ds plastyki - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Dyżur doradcy metodycznego w W-M ODN w Olsztynie środa 12.30-14.00 wisniewska@wmodn.olsztyn.pl…

  • Wiesława Zielińska

    doradca metodyczny ds. języka polskiego - szkoły ponadpodstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa: 13.00 -14.30 zielinska@wmodn.olsztyn.pl tel. 89…

  • Adam Zmysłowski

    doradca metodyczny ds. muzyki - szkoły podstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie środa: 14.30 -16.00 zmyslowski@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522…

Skip to content