Doradztwo metodyczne

Doradcy

  • Wojciech Andruszkiewicz

    doradca metodyczny ds matematyki - szkoły ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 13.00-15.15 andruszkiewicz@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522 85…

  • dr Agata Chałupa

    doradca metodyczny ds chemii, biologii i przyrody - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie piątek 15.00-17.15…

  • Agnieszka Jaroszewicz

    doradca metodyczny ds języka polskiego - szkoły podstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa: 13.00 -14.30 jaroszewicz@wmodn.olsztyn.pl tel. 89…

  • dr Iwona Jóźwiak

    doradca metodyczny ds historii i wiedzy o społeczeństwie - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa…

  • Ewa Kopacka

    doradca metodyczny ds edukacji wczesnoszkolnej - szkoły podstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 12.00-14.15 kopacka@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522…

  • Paweł Kowalski

    doradca metodyczny ds informatyki i techniki - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 13.30-15.45 kowalski@wmodn.olsztyn.pl…

  • Agata Lichy

    doradca metodyczny ds języka angielskiego i rosyjskiego - szkoły  ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 13.45-16.00 lichy@wmodn.olsztyn.pl tel.…

  • Julita Majewska

    doradca metodyczny ds matematyki - szkoły  podstawowe doradca metodyczny ds fizyki - szkoły  podstawowe i ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN…

  • Alicja Matusewicz

    doradca metodyczny ds geografii - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 15.00-15.45 matusewicz@wmodn.olsztyn.pl tel. 89…

  • Ewa Moczulska

    doradca metodyczny ds języka angielskiego i rosyjskiego - szkoły  podstawowe Dyżur w W-M ODN w Olsztynie wtorek 13.00-15.15 moczulska@wmodn.olsztyn.pl tel.…

  • dr Alicja Romanowska

    doradca metodyczny ds wychowania fizycznego Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 15.00-16.30 romanowska@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522 85 04 Rejon…

  • dr Bożena Szczurek

    doradca metodyczny ds religii - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 13.30-15.45 szczurek@wmodn.olsztyn.pl tel. 89…

  • Paweł Wyszkowski

    doradca metodyczny ds języka polskiego - szkoły podstawowe Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 15.00-16.30 wyszkowski@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522…

  • Agnieszka Kubińska

    doradca metodyczny ds języka niemieckiego Konsultacje w W-M ODN w Olsztynie środa 13.45-16.00 lichy@wmodn.olsztyn.pl tel. 89 522 85 04 Rejon…

  • Alicja Agnieszka Ostrowska

    doradca metodyczny ds wychowania w świetlicy szkolnej oraz wychowania w SOSW, SOW, OR-W, MOW, MOS Konsultacje w W-M ODN w…

Skip to content