Dyżury doradców

Więcej informacji

Wojciech Andruszkiewicz - matematyka - szkoły ponadpodstawowe
środa 14.00-16.15
andruszkiewicz@wmodn.olsztyn.pl

Justyna Grican – wychowanie przedszkolne
środa 13.00-16.15
grican@wmodn.olsztyn.pl

dr Iwona Jóźwiak - historia i wiedza o społeczeństwie
środa 13.30-18.00
jozwiak@wmodn.olsztyn.pl

Ewa Kopacka - szkoły podstawowe - edukacja wczesnoszkolna
środa 14.00-16.15
kopacka@wmodn.olsztyn.pl

Paweł Kowalski - informatyka i technika
środa 14.00-16.15
kowalski@wmodn.olsztyn.pl

Anna Mirosława Kutnik - wychowanie fizyczne
środa 14.00-16.15
kutnik@wmodn.olsztyn.pl

Agnieszka Kubińska - język niemiecki
środa 14.00-14.45
kubinska@wmodn.olsztyn.pl

Agata Lichy - język angielski i rosyjski - szkoły ponadpodstawowe
środa 14.00-16.15
lichy@wmodn.olsztyn.pl

Alicja Matusewicz - geografia
środa 14.00-14.45
matusewicz@wmodn.olsztyn.pl

Ewa Moczulska - język angielski i rosyjski - szkoły podstawowe
środa 14.00-16.15
moczulska@wmodn.olsztyn.pl

Katarzyna Anna Pietrzyk - język polski - szkoły podstawowe
środa: 14.00 -15.30
pietrzyk@wmodn.olsztyn.pl

Marceli Potasznik – wychowanie i profilaktyki
środa 14.00-15.00
potasznik@wmodn.olsztyn.pl

Barbara Wiśniewska-Sielaszuk - plastyka
środa 14.00-15.30
wisniewska@wmodn.olsztyn.pl

ks. dr Piotr Wiśniewski - religia
środa 14.00-16.15
wisniewski@wmodn.olsztyn.pl

Paweł Wyszkowski - język polski - szkoły podstawowe
środa 14.00-15.30
wyszkowski@wmodn.olsztyn.pl

Wiesława Zielińska- język polski - szkoły ponadpodstawowe
środa 14.00 -15.30
zielinska@wmodn.olsztyn.pl

Adam Zmysłowski  - muzyka - szkoły podstawowe
środa 14.00-15.30
zmyslowski@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content