Dyżury doradców

Wojciech Andruszkiewicz - matematyka - szkoły ponadpodstawowe
środa 13.00-15.15
andruszkiewicz@wmodn.olsztyn.pl

Agata Chałupa - chemii, biologia i przyroda
środa 15.00-17.15
chalupa@wmodn.olsztyn.pl

Joanna Dronow - język polski - szkoły ponadpodstawowe
środa 15.00-16.30
dronow@wmodn.olsztyn.pl

Agnieszka Jaroszewicz - język polski - szkoły podstawowe
środa 13.00-14.30
jaroszewicz@wmodn.olsztyn.pl

Iwona Jóźwiak - historia i wiedza o społeczeństwie
środa 14.00-16.30; piątek 9.00-11.00
jozwiak@wmodn.olsztyn.pl

Paweł Kowalski - informatyka i technika
środa 13.30-15.15
kowalski@wmodn.olsztyn.pl

Agata Lichy - język angielski i rosyjski - szkoły ponadpodstawowe
środa 13.45-16.00
lichy@wmodn.olsztyn.pl

Julita Majewska - matematyka - szkoły podstawowe; fizyka - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe
środa 13.30-15.45
majewska@wmodn.olsztyn.pl

Alicja Matusewicz - geografia
środa 15.00-15.45
matusewicz@wmodn.olsztyn.pl

Ewa Moczulska - język angielski i rosyjski - szkoły podstawowe
wtorek 13.00-15.15
moczulska@wmodn.olsztyn.pl

Alicja Agnieszka Ostrowska - wychowanie w świetlicy szkolnej oraz wychowanie w SOSW, SOW, OR-W, MOW, MOS
środa 13.00-14.38
ostrowska@wmodn.olsztyn.pl

Bożena Szczurek - religia
środa 13.30-15.45
szczurek@wmodn.olsztyn.pl

Barbara Wiśniewska-Sielaszuk - plastyka
środa 12.00-13.30
wisniewska@wmodn.olsztyn.pl

Paweł Wyszkowski - język polski - szkoły podstawowe
środa 15.00-16.30
wyszkowski@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content