Dyżury doradców

Więcej informacji

Wojciech Andruszkiewicz - matematyka - szkoły ponadpodstawowe
środa 13.00-15.15
andruszkiewicz@wmodn.olsztyn.pl

dr Agata Chałupa - chemii, biologia i przyroda
środa 14.45-17.00
chalupa@wmodn.olsztyn.pl

Justyna Grican – wychowanie przedszkolne

grican@wmodn.olsztyn.pl

dr Iwona Jóźwiak - historia i wiedza o społeczeństwie
środa 13.30-18.00
jozwiak@wmodn.olsztyn.pl

Ewa Kopacka - szkoły podstawowe - edukacja wczesnoszkolna
środa 13.00-15.15
kopacka@wmodn.olsztyn.pl

Paweł Kowalski - informatyka i technika
środa 12.45-15.00
kowalski@wmodn.olsztyn.pl

Agnieszka Kubińska - język niemiecki
środa 13.00-13.45
kubinska@wmodn.olsztyn.pl

Agata Lichy - język angielski i rosyjski - szkoły ponadpodstawowe
środa 13.00-15.15
lichy@wmodn.olsztyn.pl

Julita Majewska - matematyka - szkoły podstawowe; fizyka - szkoły podstawowe i ponadpodstawowe
środa 13.30-15.45
majewska@wmodn.olsztyn.pl

Alicja Matusewicz - geografia
środa 13.15-14.00
matusewicz@wmodn.olsztyn.pl

Ewa Moczulska - język angielski i rosyjski - szkoły podstawowe
środa 14.00-16.15
moczulska@wmodn.olsztyn.pl

Barbara Wiśniewska-Sielaszuk - plastyka
środa 12.30-14.00
wisniewska@wmodn.olsztyn.pl

Paweł Wyszkowski - język polski - szkoły podstawowe
środa 14.00-15.30
wyszkowski@wmodn.olsztyn.pl

Wiesława Zielińska- język polski - szkoły ponadpodstawowe

zielinska@wmodn.olsztyn.pl

Adam Zmysłowski  - muzyka - szkoły podstawowe

zmyslowski@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content