Film i popkultura w działaniach edukacyjnych

Serdecznie zapraszam Polonistów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w zajęciach  Film i popkultura w działaniach edukacyjnych, które odbędą się 18 grudnia  2020 r.w godz. 16.00-18.00 w trybie online na platformie ZOOM.

Zajęcia poprowadzi dr Karol Jachymek – kulturoznawca, filmoznawca, doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Katedrze Kulturoznawstwa Uniwersytetu SWPS w Warszawie, Wędrujący Filmoznawca Filmoteki Szkolnej. Prowadzi szkolenia dla młodzieży i dorosłych z zakresu edukacji medialnej, (pop)kulturowej i filmowej, a także myślenia projektowego i tworzenia innowacji społecznych. Współpracuje m.in. z  Uniwersytetem Dzieci, Filmoteką Szkolną, Nowymi Horyzontami Edukacji Filmowej i Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym. Autor monografii „Film – ciało – historia. Kino polskie lat sześćdziesiątych”.

Informacje na temat planowanych zajęć

Zainteresowanych proszę o rejestrację na stronie W-M ODN rejestracja on line  AH-006 Magia kina. Film i popkultura w polonistycznych działaniach edukacyjnych

Zajęcia bezpłatne. Udział potwierdzony zaświadczeniem. Szczegóły otrzymają wszyscy, którzy dokonają rejestracji do 12 grudnia.

Pozdrawiam.
Ela Jermacz

Możesz również polubić…

Skip to content