Film i popkultura w działaniach edukacyjnych

Serdecznie zapraszam Polonistów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w zajęciach  Film i popkultura w działaniach edukacyjnych, które odbędą się 14 marca (sobota) 2020 r. w godz. 9.00-12.00 w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie ul. B. Głowackiego 17 sala 105/106.

Zajęcia poprowadzi dr Karol Jachymek – kulturoznawca, filmoznawca, doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Katedrze Kulturoznawstwa Uniwersytetu SWPS w Warszawie, Wędrujący Filmoznawca Filmoteki Szkolnej. Prowadzi szkolenia dla młodzieży i dorosłych z zakresu edukacji medialnej, (pop)kulturowej i filmowej, a także myślenia projektowego i tworzenia innowacji społecznych. Współpracuje m.in. z  Uniwersytetem Dzieci, Filmoteką Szkolną, Nowymi Horyzontami Edukacji Filmowej, KinoSzkołą i Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym. Autor monografii „Film – ciało – historia. Kino polskie lat sześćdziesiątych”.

Zainteresowanych proszę o rejestrację na stronie W-M ODN rejestracja on line nr kursu  A- 72  Magia kina II

Ponieważ  zajęcia realizujemy we współpracy z Instytutem Filmowym i Filmoteką Szkolną, dlatego proszę również wypełnić obowiązujący dodatkowy  formularz zgłoszeniowy.

Link do formularza zgłoszeniowego

Ze względów organizacyjnych czekam  na Państwa  decyzję do 10 marca 2020 r.

Serdecznie pozdrawiam.
Elżbieta Jermacz

Możesz również polubić…

Skip to content