Forum Nauczycieli Matematyki

Zapraszamy na drugie spotkanie Forum Nauczycieli Matematyki poświęcone problemowi „Jak pracować z uczniami, aby z powodzeniem rozwiązywali zadania na sprawdzianie po 6 klasie szkoły podstawowej oraz na egzaminach gimnazjalnym i maturalnym?”

Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2015 r. (środa), o godzinie 14.00, w siedzibie W-M ODN w Olsztynie ul. Głowackiego 17 w sali 105/106.
Zajęcia poprowadzi dr Bronisław Pabich, dydaktyk matematyki – specjalista w nauczaniu matematyki z komputerem, autor wielu publikacji dotyczących nauczania matematyki z programem Cabri.
Uczestnikom spotkania zapewniamy twórczą atmosferę na wykładzie i w grupach ćwiczeniowych, gorące napoje oraz słodycze. Planowane zakończenie spotkania około godziny 18.00.

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres: paszuk@wmodn.olsztyn.pl, podając cel zgłoszenia, imię i nazwisko, szkołę w której realizowane jest pensum (etap kształcenia), do 15 listopada 2015 r. do godziny 24.00 (zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rejestrowane).

Osoby zakwalifikowane na spotkanie otrzymają informację e-mailem na adres podany w zgłoszeniu do 16 listopada do godziny 15.00.

Zapraszamy,
moderatorzy: Henryk Sienkiewicz i Józef Paszuk

Sporządził

Wicedyrektor
Henryk Sienkiewicz

tel. 89 522 85 01
sienkiewicz@wmodn.olsztyn.pl

Możesz również polubić…

Skip to content