Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
z przyjemnością zapraszam na spotkanie online w Klubie Aktywnego Dyrektora 18 listopada (środa) 2020 r. w godz. 11.00-13.00.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl
 w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 16 listopada (poniedziałek) do godz. 15.00.  Zgłoszonym osobom wyślę we wtorek link do rejestracji na spotkanie.

Temat spotkania:
Zdalne nauczanie, zdalne wychowanie – Czy rzeczywiście „taki diabeł straszny”, czy raczej domalowujemy mu wąsy?  – krótko o zmianach w relacji z technologią i wyciąganiu wniosków na skróty. Inspiracje z zajęć, czyli nauczanie hybrydowe na kontrowersyjnym przykładzie. Czego nas NIE NAUCZYŁ covid? Przegląd przypadków.

Wykładowcami podczas spotkania będą: Monika Zielińska-Miętkiewicz oraz Lech Wikaryjczyk.

Poniżej krótkie (i bardzo ciekawe!) informacje o wykładowcach. Miałam przyjemność uczestniczenia w prezentacjach podczas konferencji, były niezwykle inspirujące i  merytoryczne, dlatego zaprosiłam na spotkanie naszego Klubu.

Monika Zielińska-Miętkiewicz – programy jej autorstwa znajdują się w prawie każdej szkole podstawowej i poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Ma na swoim koncie ponad 60 produktów, które od wielu lat sprawdzają się w codziennej pracy terapeutycznej (rewalidacja, terapia pedagogiczna i logopedyczna). Pracowała dla WSIP, NOWEJ ERY, TREFLA, Young Digital Planet, obecnie – Learnetic. Nauczyciel i neurologopeda – z wykształcenia. Kierownik (przeróżnych) produktów – od 18 lat. Nauczyciel akademicki  – od 12 lat. Romans z technologią w edukacji – od zawsze.

Lech Wikaryjczyk jest dyrektorem marketingu w Learnetic SA, przez 4 ostatnie lata wykładał m.in. w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz gościnnie na gdańskiej ASP. Z wykształcenia grafik, socjolog i marketingowiec. Z edukacją związany od 10 lat, obok pracy w Learnetic był odpowiedzialny za komunikację marketingową w firmie Young Digital Planet. Zrealizował nagradzane kampanie reklamowe promujące nowoczesne metody edukacji (m.in. Kamera, akcja, nowoczesna edukacja, która został wybrana na najlepsza polską kampanię w social media w 2014 roku) i PR’owe. Współtworzył takie marki edukacyjne jak np. Lekcjotek@, Kosmikus, eduSensus, LaboLAB, mTalent, Dzwonek.pl, IPP, MPP itd. Fascynuje się nowymi technologiami, które można wykorzystać w edukacji. Jeździ 30-letnim Saabem, hoduje jaszczurki, lubi czytać Borgesa i miał kiedyś długie włosy.

Najmilej pozdrawiam i bardzo zachęcam do udziału w spotkaniu Klubu Aktywnego Dyrektora.
Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Możesz również polubić…

Skip to content