Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

z ogromną przyjemnością zapraszam na spotkanie online w Klubie Aktywnego Dyrektora 17 lutego (środa) 2021 r. w godz. 11.00-14.00.

Spotkanie organizowane jest w ramach miłej współpracy z Lechem Wikaryjczykiem, dyrektorem marketingu  Learnetic S.A., naszym gościem i doskonałym  wykładowcą w listopadzie i grudniu 2020 r.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:   nosowicz@wmodn.olsztyn.pl   w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 15 lutego  (poniedziałek) do godz. 15.00.  Zgłoszonym osobom wyślę we wtorek link do rejestracji na spotkanie.

Temat spotkania: Skuteczność relacji i komunikacji w zarządzaniu w rzeczywistości covidowej. Potrzebne czy zbędne?”

Zaproszenie do udziału w spotkaniu w Klubie Aktywnego Dyrektora przyjęła dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska z Uniwersytetu Warszawskiego, ekspertka, doradczyni i trenerka w obszarze  budowy wizerunku, relacji z mediami, konstruowania strategii oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi, adiunkt Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego

(więcej: www.monikakaczmarek-sliwinska.pl)

Jestem przekonana, że spotkanie z wyjątkowym Wykładowcą będzie prawdziwą inspiracją do doskonalenia warunków rozwojowych uczniów i nauczycieli w świecie realnym i wirtualnym.

Spotkanie odbędzie się na znanej nam platformie dzwonek.pl firmy Learnetic S.A., do której przypominam, że możecie mieć Państwo, jako członkowie KAD,  dostęp bezpłatny  w wersji premium do końca roku szkolnego.

Najmilej pozdrawiam i bardzo zachęcam do udziału w spotkaniu Klubu Aktywnego Dyrektora

Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content