Klub Aktywnego Dyrektora

Z ogromną przyjemnością zapraszam na wyjątkowe (jak co roku w marcu) spotkanie on line w Klubie Aktywnego Dyrektora 10 marca (środa) 2021 r. w godz. 11.00-13.00.
Temat spotkania: „O dyrektorskiej mocy, niemocy i supermocy”

Tym razem gośćmi będziemy my wszystkie/wszyscy (a także  kilka innych osób).

A tak zapraszają nasi tajemniczy Prowadzący: „To będzie spotkanie, podczas którego porozmawiamy o naszych mocach, niemocach i supermocach. To będzie nasz wspólny czas, ale każda/każdy z nas będzie celebrował siebie. Odpoczniemy. Zregenerujemy się. Posłuchamy, jak inni zadbają o swój dobrostan. Posłuchamy siebie. Posłuchamy co nam w duszy gra. A może te dźwięki ułożą się w prawdziwą muzykę?”

Jest jedna WIELKA prośba. Zamknijcie przed wszystkimi swoje gabinety, odłóżcie na bok dokumenty, wyłączcie telefony i dajcie ten czas sobie, mnie i naszym Gościom. I to od 11.00, a nawet chwilę wcześniej. To ważne, żeby być od początku. Zapomniałam! Zróbcie sobie kawę, herbatę czy ziółka, usiądźcie wygodnie, włączcie kamery, bo tęsknię za Wami.

Przysyłajcie już zgłoszenia na adres mailowy: nosowicz@wmodn.olsztyn.pl  do 8 marca (poniedziałek) do godz. 15.00. Zgłoszonym osobom wyślę we wtorek link do rejestracji na spotkanie.

Ps. Jeśli chcecie zrobić przyjemność swoim nauczycielkom/nauczycielom i pracownicom/pracownikom – zaproście ich również. Oni też zarządzają – klasą, domem, a przede wszystkim sobą.

Najmilej pozdrawiam i bardzo zachęcam do udziału w spotkaniu Klubu Aktywnego Dyrektora.

Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content