Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
z przyjemnością zapraszam na spotkanie on-line w Klubie Aktywnego Dyrektora 19 maja (środa) 2021 r. w godz. 11.00-13.30.

Temat spotkania: „Skok przez zmianę”. Praca off-line, on-line, system hybrydowy, zmieniające się otoczenie i wymagania, aby nadążyć za oczekiwaniami, powodują przyspieszoną naukę nowych rzeczy. Takie sytuacje powodują, że zarówno kadra dydaktyczna jak rodzice reagują na zmiany emocjonalnie, BOJĄ SIĘ ICH. Pojawiają się strach, niepewność, złość, agresja, lub obojętność. Jaki jest klucz do oswojenia się ze zmianą? W jaki sposób zaangażować poszczególnych członków zespołu szkoły/przedszkola? Jakie są konkretne narzędzia do wdrożenia? Jak budować gotowość na powrót do szkół/przedszkoli?

Odpowiedzi poszukamy wspólnie z Eweliną Strawą, trenerką m.in. Programu Dobre życie Lidera, autorką poradników, ebooków, gościem mediów i ekspertem w temacie pracy z potencjałem oraz kompetencji w zakresie zarządzania.
A o tym, jak w nadzorze pedagogicznym wykorzystać potencjał nauczycieli i bezpiecznie „skoczyć przez zmianę” opowie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Olsztynie, Barbara Rzepnicka z nauczycielem języka polskiego, pisarzem i tancerzem Rafałem Milcewiczem.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: nosowicz@wmodn.olsztyn.pl w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 17 maja (poniedziałek) do godz. 15.00.
Zgłoszonym osobom wyślę we wtorek link do rejestracji na spotkanie.
Najmilej pozdrawiam i bardzo zachęcam do udziału w spotkaniu Klubu Aktywnego Dyrektora
Ewa Nosowicz

Skip to content