Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

z największą przyjemnością zapraszam na spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora 27 października (środa) 2021 r. w godz. 11.00-15.00, które odbędzie się w Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim.

Temat: „O uczeniu się i nauczaniu w przedszkolu i w szkole – z praktyki nauczyciela”.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią tematyka, jaką podejmujemy w tym roku szkolnym to motywowanie tych, za których jesteśmy odpowiedzialni, w tym również ocenianie od przedszkolaka po nauczyciela i dyrektora, a także troska o kondycję psychiczną nas wszystkich.
Myślę, że te kwestie idealnie rozwinie Gość spotkania z naszego „regionalnego podwórka” – Dorota Kujawa-Weinke, nauczycielka języka polskiego i bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu.
Pani Dorota jest współtwórczynią Edumiesiąca, cotygodniowych webinariów na tematy edukacyjne. Współpracuje jako mentorka oceniania kształtującego, jest też autorką kursu ORE o ocenianiu w edukacji zdalnej, prelegentką wielu ogólnopolskich konferencji (m.in. spotkania polonistów „Chcę Wam opowiedzieć o…”, warsztatów dla nauczycieli języka polskiego i edukacji wczesnoszkolnej „Chcę Wam pokazać jak…”)
Jest również cenioną autorką i trenerką szkoleń dla nauczycieli i dyrektorów, m.in. „Ocenianie bez ocen”, „Rola błędów w uczeniu się i relacjach”, „Jak wzbudzać motywację?”, „Wdzięczność – klucz do szczęścia”. Jest współautorką ogólnopolskiego projektu „Matematycznie na języku polskim”, który integruje treści międzyprzedmiotowe oraz popularyzatorką uznania błędów w edukacji.
Należy do społeczności Superbelfrów RP, otrzymała tytuł Edukatora Roku 2020.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:nosowicz@wmodn.olsztyn.pl   w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 27 października  (poniedziałek) do godz. 15.00. 

Na spotkanie zapraszam również nauczyciela z Państwa placówki, spotkanie z naszym Gościem może przyczynić się do efektywności podejmowanych w szkole i przedszkolu zmian. Kwestię te pozostawiam do Państwa decyzji.
Bardzo proszę o uwzględnienie tego, że organizując spotkanie stacjonarne, muszę znacznie wcześniej sporządzić listę uczestników, a spotkanie odbędzie się z zachowaniem stosownego reżimu sanitarnego.

Serdecznie zapraszam!
Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Możesz również polubić…

Skip to content