Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

z największą przyjemnością zapraszam na spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora 1 grudnia (środa) 2021 r. w godz. 11.00-15.00, które odbędzie się w Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim.
Temat: „Motywowanie siebie i zespołu w trudnym czasie pandemii. Język relacji”

Gościem spotkania będzie Barbara Światły, certyfikowany coach ACC w International Coach Federation i certyfikowany trener biznesu w Certified International Professional Trainer. Jej specjalnością jest coaching relacji, prowadzi coachingi grupowe i warsztaty rozwojowe. Pracuje również z klientami, którzy realizują się zawodowo, ale brakuje im dobrych relacji w związku, pomaga wyjść z kryzysu i na nowo odbudować związek, wspiera w procesie rozstania, żeby zminimalizować stres i w możliwy sposób chronić dzieci i  utrzymać poprawne relacje po rozstaniu.
Podczas naszego spotkania Barbara Światły odniesie się do budowania relacji i używania języka wspierającego relacje, by z pozycji osoby zarządzającej zespołem- motywować siebie i innych do rozwoju zawodowego i osobistego.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl   w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 29 listopada  (poniedziałek) do godz. 15.00. 

Spotkanie będzie przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego (maseczki i odpowiedni dystans). Bardzo proszę o uwzględnienie tego, że organizując spotkanie stacjonarne, muszę znacznie wcześniej sporządzić listę uczestników.

Serdecznie zapraszam!
Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content