Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z przyjemnością zapraszam na spotkanie w formule online w Klubie Aktywnego Dyrektora 10 stycznia 2022 r. (wyjątkowo poniedziałek!) w godz. 12.00-14.00.

Temat: „Uczenie się czyli tajemnice mózgu dziecka. Czym są uczucia i czym nie są emocje w mózgu dziecka?”

Gościem spotkania będzie wybitna postać w dziedzinie neuronauk i neurodydaktyki, dr hab. Maciej Błaszak, prof. Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, kognitywista, biolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych. Jego zainteresowania i doświadczenia dotyczą możliwości kontrolowanego kształtowania mózgu człowieka. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania (universal design), narzędziami umysłu neurodydaktyką i problematyką treningu zdolności poznawczych.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl   w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 10 stycznia (poniedziałek) do godz. 10.00.

Zgłoszonym osobom wyślę link do spotkania (Zoom lub GoogleMeet).

Termin spotkania konsultowałam z grupą dyrektorów, którzy zwrócili uwagę, że w kolejnych dniach po powrocie dzieci do szkoły mogą pojawić się zakażenia i zachorowania, co będzie skutkowało dodatkowymi obowiązkami dla dyrektorów i uniemożliwi udział w spotkaniu.

Bardzo zależy mi na udziale Państwa, ponieważ jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Autorytetem w dziedzinie uczenia się i rozwoju mózgu dziecka.
Z uwagi na tę tematykę zapraszam również do udziału w spotkaniu Waszych nauczycieli przedszkoli i szkół, proszę również o przesłanie zgłoszenia.

Serdecznie zapraszam!
Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content