Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

z największą przyjemnością zapraszam na stacjonarne spotkanie  w Klubie Aktywnego Dyrektora 16 marca (środa) 2021 r. w godz. 11.00-15.00, które odbędzie się w Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim.

Temat: Zarządzanie przedszkolem i szkołą  w stresie i w kryzysie.

Podczas marcowego spotkania, które będzie nawiązywało do charakteru naszych poprzednich spotkań w okolicach Dnia Kobiet, zajmiemy się zarządzaniem sobą i całą społecznością szkolną w sytuacjach kryzysowych, które dotykają i niewątpliwie dotkną życie szkoły, nauczycieli, dzieci i ich rodzin. Zarządzanie wymaga w tym czasie szczególnej uwagi i umiejętności podejmowania rozważnych decyzji w stresie. 

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl   w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 14 marca  (poniedziałek) do godz. 12.00. 

Bardzo proszę o uwzględnienie tego, że organizując spotkanie stacjonarne, muszę znacznie wcześniej sporządzić listę uczestników, a spotkanie odbędzie się z zachowaniem stosownego reżimu sanitarnego.

Serdecznie zapraszam i cieszę się, że wracamy do naszych spotkań stacjonarnych

Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Możesz również polubić…

Skip to content