Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

zapraszam na stacjonarne spotkanie  w Klubie Aktywnego Dyrektora 22 lutego (środa) 2023 r. w godz. 11.00-15.00, które odbędzie się w Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim.

Temat: Jak pomóc dziecku w kryzysie? Interwencja i działania profilaktyczne szkoły/przedszkola w przypadkach przemocy, samobójstw i prób samobójczych.

Spotkanie organizowane jest we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie. W trakcie spotkania zostaną przedstawione statystyki zdarzeń kryzysowych w naszym województwie. Gościem spotkania będzie również Dobromir Makowski (https://makowskidobromir.pl/, autor alternatywnego programu profilaktycznego RAP-PEDAGOGIA, wspierającego działania nauczycieli w obszarze przemocy, agresji i autoagresji.

Zaproszenie adresuję również do pedagogów, terapeutów i psychologów szkolnych, jeśli widzicie Państwo potrzebę, żeby uczestniczyli z Wami w spotkaniu.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl   w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 20 lutego  (poniedziałek) do godz. 12.00

Zapraszam serdecznie

Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content