Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
zapraszam na spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora 24 kwietnia 2023 r. w godz. 12.00-15.30, które odbędzie się w Sali Senatu Centrum Ekspozycyjnym Stara Kotłownia na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurski.

Temat: Przyczyny trudnych zachowań uczniów w perspektywie psychologii konstruktywistycznej i neuronauk - co może szkoła?

Gościem spotkania będzie wybitny autorytet i praktyk Tomasz Bilicki, psychoterapeuta, psychotraumatolog, certyfikowany interwent kryzysowy, absolwent studiów i kursów na Uniwersytecie Marylan, Uniwersytecie w Nowym Jorku, Uniwersytecie w Utrechcie i Uniwersytecie Harvarda. Jest również magistrem pedagogiki (Uniwersytet Łódzki) oraz absolwentem studiów podyplomowych z psychologii motywacji (Uniwersytet SWPS) i psychotraumatologii (Uniwersytet Gdański) Specjalizuje się we wsparciu nastolatek i nastolatków (więcej na stronie)
Ze względu na pilną potrzebę zintensyfikowania działań psychologiczno – pedagogicznych szkoły związaną z kryzysem zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, zaproszenie kieruję również do pedagogów, terapeutów i psychologów szkolnych, jeśli widzicie Państwo potrzebę, żeby uczestniczyli z Wami w spotkaniu.
Na spotkanie z Tomaszem Bilickim czekaliśmy w Klubie Aktywnego Dyrektora około 2 lat i w moim przekonaniu będzie to jedno z najważniejszych seminariów z uwagi na istotę tematu, a także z uwagi na doświadczenie i praktykę naszego Gościa.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: nosowicz@wmodn.olsztyn.pl w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do  21 kwietnia (piątek) do godz. 12.00.

Będzie mi niezwykle miło spotkać się z Wami, zapraszam serdecznie

Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content