Klub Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

zapraszam na spotkanie  w Klubie Aktywnego Dyrektora 31 maja 2023 r. w godz. 11.00-15.00, które odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Olsztynie, ul. E.Turowskiego 3.

Pani Dyrektor Alicji Pogorzelskiej bardzo dziękuję za zaproszenie Klubu Aktywnego Dyrektora do szkoły.

Temat: Blaski i cienie oceniania zgodnego z przepisami prawa oświatowego po roku praktyki w szkołach. Moralna funkcja oceniania – powrót do rozważań.

 W programie:

  • Co z tym ocenianiem? Wprowadzenie - Ewa Nosowicz  W-M ODN w Olsztynie, Klub Aktywnego Dyrektora
  • Moralna funkcja oceniania – powrót do rozważań - dr Paweł Fortuna, postać niezwykła i bardzo oczekiwana w naszym Klubie - adiunkt w Katedrze Psychologii Eksperymentalnej Instytutu Psychologii  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, psycholog, mentor, power speaker i trener biznesu Członek ZAiKS, kompozytor (największy hit „Dziewczyna szamana”, 5 Fryderyków) i autor tekstów. Badacz procesów obrony przed manipulacją i uczenia się na błędach, koncentrujący się na zagadnieniach recepcji sztucznej inteligencji oraz cyberpsychologii pozytywnej.
  • Blaski i cienie nauczania i uczenia się bez stopni – Z doświadczeń pedagogicznych po roku oceniania bez stopni  - prezentacje szkół.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl   w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych (liczba miejsc ograniczona) terminie do 26  maja (piątek) do godz. 12.00. 

Serdecznie zapraszam
Ewa Nosowicz

Skip to content