Nowa oferta kursów języka angielskiego

Oferta dotyczy kursów uruchamianych we wrześniu 2016 i adresowana jest do wszystkich nauczycieli, w tym do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli nauczającym w przedszkolu i edukacji  wczesnoszkolnej oraz wszystkich innych nauczycieli chcących podnieść swoje kompetencje językowe rozpoczyna nowy nabór na  kursy języka angielskiego o różnym poziomie zaawansowania, przygotowujące do zdania egzaminu Pearson Test of English General Level 3. Egzamin będzie przeprowadzony w Olsztynie.

Zajęcia odbywać będą się w siedzibie W-M ODN w Olsztynie przy ul. Głowackiego 17 i zostaną poprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, lektorów MODERN SCHOOL w Olsztynie.

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą kursów, które będą realizowane od września 2016 r. w Olsztynie. Oferta dostępna jest także na stronie internetowej www.modernschool.pl

 

Nabór na kurs poprzez Formularz zgłoszeniowy

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego!

Osoby zakwalifikowane na szkolenia otrzymają e-mail z informacją o miejscu i terminie rozpoczęcia zajęć.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny
z konsultantem do spraw języków obcych Elżbietą Szymborską.
szymborska@wmodn.olsztyn.pl, telefon 89 522 85 16
lub ze szkołą językową MODERN SCHOOL w Olsztynie
tel. 696 557 557, e-mail: biuro@modernschool.pl

Zachęcamy do zapoznanie się z zapisami w Szczegółowych kwalifikacjach wymaganych od osób uprawnionych do nauczania języka obcego.

Sporządził Henryk Sienkiewicz

tel. 89 522 85 01
sienkiewicz@wmodn.olsztyn.pl

Możesz również polubić…

Skip to content