warmia warmia youtube facebook

Webinarium: Jak uczyć o ekologii z EkoEksperymentarium.pl

Serdecznie zapraszam nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych na bezpłatne webinarium: Jak uczyć o ekologii z EkoEksperymentarium.pl, które odbędzie się 13 lutego 2023 r. (poniedziałek). Spotkanie na Platformie Google Meet rozpocznie o godz. 17.00. Planowane zakończenie zajęć około godz. 19.00.

O tym, jak wykorzystać w szkole gamifikację i metodę STEAM  do przekazywania dzieciom i młodzieży wiedzy o ekologii opowie menedżer projektu EkoEksperymentarium - Rafał Kupiński z kolektywu Mamy Projekt. EkoEksperymentatrium.pl to kompleksowa, innowacyjna platforma online poświęcona edukacji ekologicznej. Powstała z myślą o tym, by wykorzystując nowoczesne technologie w przystępny i rzetelny sposób uczyć dbałości o środowisko.

Zainteresowanych udziałem w webinarium proszę o zarejestrowanie się przez formularz zgłoszeniowy nr szkolenia AM-034 w terminie do 11 lutego 2023 r.

Osoby zarejestrowane na szkolenie link do spotkania otrzymają 12 lutego 2023 r. na adres e-mail podany przy rejestracji na szkolenia.

W sprawach organizacyjnych informacji udziela: Alicja Szarzyńska, tel. kom. 501 602 659, szarzynska@wmodn.olsztyn.pl

Zapraszam!