Ostatnia szansa na zdobycie kwalifikacji do nauczania języka angielskiego

Szanowni Państwo Nauczyciele Szkół i Placówek Województwa Warmińsko – Mazurskiego!

Zapraszamy na ostatnią edycję kursów języka angielskiego dla wszystkich nauczycieli, w tym dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. To już ostatnia szansa na zdobycie kwalifikacji do nauczania języka angielskiego.

Proponujemy Państwu kurs 300-godzinny, który przygotuje Państwa do międzynarodowego egzaminu PTE General Level 3 (europejski poziom B2).

Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie W-M ODN Olsztyn w zakładce aktualności – VII (OSTATNIA) edycja kursów języka angielskiego. 

Rekrutacja trwa do czwartku 20.09.2018 r. do północy.

Zajęcia będą odbywać się w soboty w godzinach 9:15-14:15 w 3 blokach – łącznie 6 godzin lekcyjnych.

BLOK I  9:15-10:45 (15 min. przerwy)

BLOK II 11:00-12:30 (15 min. przerwy)

BLOK III 12:45-14:15

Kurs skierowany jest do osób ze znajomością j. angielskiego na poziomie A2. 

Wszystkie osoby zainteresowane kursem proszone są o wypełnienie testu poziomującego w celu potwierdzenia poziomu zaawansowania językowego. Test należy wypełnić najpóźniej do 20.09. 2018 r. w siedzibie Modern School w godzinach otwarcia sekretariatu: poniedziałki – czwartki 8:00-19:30, piątki 8:00-17:30.

Kurs przygotowuje do międzynarodowego egzaminu PTE General Level 3 (odpowiednik FCE) – europejski poziom B2. Egzamin uznawany jest na świecie w ponad 45 krajach. W porównaniu z innymi egzaminami na poziomie B2, PTE General jest egzaminem zdecydowanie najbardziej przyjaznym osobom zdającym. Jest też najkrótszy i najtańszy.

Egzamin PTE General Level 3 składa się z 4 części: słuchanie, czytanie, pisanie oraz mówienie. Nie zawiera osobnej części gramatycznej, ponieważ znajomość gramatyki weryfikowana jest w trakcie oceny pozostałych umiejętności.

Szkoła Języka Angielskiego Modern School jest jedynym akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym egzaminów PTE General w Olsztynie.

Modern School może pochwalić się wysoko wykwalifikowaną i skuteczną kadrą lektorską, co odzwierciedlają pozytywne wyniki naszych kursantów na egzaminach PTE General oraz fakt, że wspólnie z W-M ODN Olsztyn zorganizowaliśmy już VI edycji kursów i przygotowaliśmy do egzaminu prawie 200 nauczycieli.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą kursów dostępną w załączniku oraz na stronach internetowych www.modernschool.pl i www.wmodn.olsztyn.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z sekretariatem Modern School: tel. 696 557 557, e-mail: biuro@modernschool.pl lub z W-M ODN w Olsztynie.

Sporządził Henryk Sienkiewicz

tel. 89 522 85 00
sienkiewicz@wmodn.olsztyn.pl

Możesz również polubić…

Skip to content