Podsumowanie konkursu – Tu jest moja mała ojczyzna!

Szanowni Państwo!

Szanowni uczestnicy Konkursu Literacko-Fotograficznego Tu jest moja mała ojczyzna!

Z przyjemnością przedstawiam wyniki konkursu. Komisja w składzie: Katarzyna Pietrzyk, Paweł Wyszkowski i Alicja Szarzyńska oceniła ponad 50 prac nadesłanych na konkurs. Większość z nich spełniała warunki konkursowe tj. przesłana praca była opowiadaniem, której tło stanowiła mała ojczyzna ucznia. Autorzy przedstawili przygodę, opowiedzieli o wydarzeniach, wprowadzili opisy miejsca, w którym żyją. Pomysłowe i oryginalne opowiadania zyskały uznanie komisji. Dodatkowym atutem były przepiękne zdjęcia i grafiki, stanowiące swoistą ilustrację do opisanych wydarzeń, a jednocześnie świadectwo uczniowskich zainteresowań miejscem, w których mieszkają nasi konkursowicze.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu zaangażowania, talentu i kreatywności.

Nagrodzonych i wyróżnionych uczniów wraz z  opiekunami szkolnymi zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i podziękowań. Odbędzie się ono 18 grudnia (sobota) w sali 201 Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie o godz. 9.30.- 12.00. 

W programie uroczystości krótkie podsumowanie konkursu oraz wykład Pana Profesora UWM Zbigniewa Chojnowskiego na temat ,,małej ojczyzny”. Serdecznie zapraszamy!

Bardzo proszę o potwierdzenie obecności na adres:  
pietrzyk@wmodn.olsztyn.pl  do dnia 15 grudnia. 

Wyniki konkursu klasy 4-6

Wyniki konkursu klasy 7-8

Sporządziła:
Katarzyna Pietrzyk
pietrzyk@wmodn.olsztyn.pl

Możesz również polubić…

Skip to content