Szachowa edukacja

Zapraszamy do zapoznania się z programem nauczania i podręcznikom zajęć pozalekcyjnych przeznaczonym przede wszystkim dla młodzieży gimnazjalnej i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Szachowa edukacja

Parę słów o autorze:

Tomasz Kiewro od 21 lat jest pracownikiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ornecie. Uczy historii, wosu, czasem muzyki. Już w pierwszym roku pracy zorientował się, że jest zapotrzebowanie na szachy w szkole. Od czasów studiów na UG lubił szachy, wyszedł temu na przeciw, no i tak to się potoczyło. Z krótkimi przerwami prowadzi szachowe zajęcia do dziś. Rezultaty szkoleń bywały różne, ale przynajmniej na miarę młodzieżowej czołówki powiatu zazwyczaj parę osób się pojawiało.
Niedawno został licencjonowanym instruktorem szachowym, a dzięki zebranym przez lata notatkom postanowił ułatwić sobie prowadzenie pozalekcyjnych zajęć i napisał program nauczania i podręcznik do szachów. Był on pisany głównie z myślą o gimnazjalistach i uczniach szkół ponadgimnazjalnych. Szczegóły w książce, wszystkich serdecznie zaprasza do korzystania.

Skip to content