VI edycja kursów języka angielskiego

Szanowni Państwo Nauczyciele Szkół i Placówek Województwa Warmińsko-Mazurskiego,

zapraszamy na VI edycję kursów języka angielskiego dla wszystkich nauczycieli, w tym dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Proponujemy Państwu kursy na 4 poziomach zaawansowania. Szczegółowa oferta znajduje się w załączniku oraz na stronach W-M ODN i Modern School w Olsztynie.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Rekrutacja trwa do czwartku 28 września 2017 r. do północy.

Zajęcia dla grupy początkującej, podstawowej i średnio-zaawansowanej będą odbywać się we wtorki i w czwartki w godzinach: 17.30-20.20 w siedzibie W-M ODN w Olsztynie.

Zajęcia dla grupy średnio-zaawansowanej niższej będą odbywać się w soboty w godz.: 9.15 -14.15 ( pozostało tylko 5  miejsc).

 

Osoby, które uczyły się już j. angielskiego prosimy o wypełnienie testu poziomującego w celu określenia poziomu zaawansowania językowego i wybrania odpowiedniej grupy. Test możecie Państwo wypełnić do 28 września 2017 r. w siedzibie Modern School w godzinach otwarcia sekretariatu.

Kursy przygotowują do zdania międzynarodowego egzaminu PTE General Level 3 (odpowiednik FCE) - europejski poziom B2. Egzamin uznawany jest na świecie w ponad 45 krajach. PTE General składa się z 4 części: słuchanie, czytanie, pisanie oraz mówienie. Nie zawiera osobnej części gramatycznej, ponieważ znajomość gramatyki weryfikowana jest w trakcie oceny pozostałych umiejętności. W porównaniu z innymi egzaminami na poziomie B2, PTE General jest egzaminem zdecydowanie najbardziej przyjaznym osobom zdającym. Jest też najkrótszy i najtańszy.

Szkoła Języka Angielskiego Modern School jest jedynym akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym egzaminów PTE General w województwie warmińsko-mazurskim.
Modern School może pochwalić się wysoko wykwalifikowaną i skuteczną kadrą lektorską, co odzwierciedlają wyniki naszych kursantów na egzaminach PTE General.

Prosimy o zapoznanie się z załączoną ofertą kursów językowych z podziałem na stopień zaawansowania znajomości języka angielskiego.

www.wmodn.olsztyn.pl  oraz www.modernschool.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z sekretariatem Modern School: tel. 696 557 557, e-mail: biuro@modernschool.pl lub z W-M ODN.

 

Do zobaczenia na zajęciach!

Sporządził Henryk Sienkiewicz

tel. 89 522 85 01
sienkiewicz@wmodn.olsztyn.pl

Skip to content