W Ośrodku w maju

19 maja 2019 r., w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie, zakończyła się kolejna edycja kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania oświatą. Kurs ukończyło – i otrzymało stosowne świadectwa – 26 osób, spośród których kilkoro ma zamiar podjąć wysiłek kierowania szkołą lub placówką już w nadchodzącym roku szkolnym. W opinii uczestników szkolenia, kurs spełnił ich oczekiwania oraz wyposażył w wiedzę i umiejętności niezbędne do sprawnego kierowania procesem dydaktycznym i wychowawczym. Za szczególnie mocną stronę kursu uczestnicy kursu uznali powiązanie – w czasie zajęć –  teorii zarządzania z praktyką i codziennością szkoły.
Absolwenci kursu uznali, że będą polecali kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania szkołą, prowadzony w W-M ODN w Olsztynie osobom, które będą w przyszłości chciały uzyskać takie kwalifikacje.
Józef Paszuk

25 maja zakończyła się III edycja Kursu Kwalifikacyjnego w Zakresie Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego. Wszystkim uczestniczkom – gratulujemy uzyskania nowych i jakże przydatnych kwalifikacji zawodowych. Dziękujemy za zaangażowanie i twórczą pracę, prowadzącym za ciekawe zajęcia, inspiracje i motywacje do dalszego rozwoju.
Zainteresowanych zapraszamy od października 2019 na kolejną, ostatnią już edycje kursu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
Elżbieta Szymborska

26 maja dwunastu nauczycieli Edukacji dla Bezpieczeństwa ukończyło kurs  Przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej. Kurs trwał 30 godzin. Po zajęciach uczestnicy zdawali dwustopniowy egzamin (teoretyczny i praktyczny). Po zdanym egzaminie otrzymali uprawnienia do nauczania zajęć z zakresu pierwszej pomocy na okres  5 lat.
Ewa Wierczuk

Możesz również polubić…

Skip to content