Webinarium: „Kim był, a kim nie był Mikołaj Kopernik?”

Z okazji 549. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika zapraszamy zainteresowanych nauczycieli na bezpłatne webinarium „Kim był, a kim nie był Mikołaj Kopernik?”,  które odbędzie się 19 lutego 2022 r. Spotkanie na platformie Google Meet rozpocznie się o godz. 9.30. Planowane zakończenie zajęć około godz. 11.30.

19 lutego jest obchodzone święto państwowe Dzień Nauki Polskiej. Jego data jest związana z przypadającą w tym dniu rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika. W 2022 roku mija 549 lat od urodzin Mikołaja Kopernika, uczonego, który wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Dzień Nauki Polskiej ma być hołdem dla dokonań wszystkich polskich naukowców, ale też stanowić inspirację do pójścia w ślady wybitnych badaczy.

Spotkanie poprowadzi dr Wojciech Krzysztof Szalkiewicz, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Olsztynie, pracownik naukowy Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. prof. T. Kotarbińskiego, wykładowca, dziennikarz i publicysta, autor publikacji: Mikołaj Kopernik. Wojna i dyplomacjaPunkty naznaczone Mikołaja KopernikaZłoto KopernikaSzlak Świętej Warmii-przewodnik turystyczno-pielgrzymkowy. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o zarejestrowanie się przez formularz zgłoszeniowy nr szkolenia AM-047 w terminie do 16 lutego 2022 r.

Osoby zarejestrowane na szkolenie link do spotkania otrzymają 17 lutego 2022 r. na adres e-mail podany przy rejestracji na szkolenia.

W sprawach organizacyjnych informacji udziela:

Alicja Szarzyńska, tel. kom. 501 602 659, szarzynska@wmodn.olsztyn.pl

Zapraszamy
Alicja Szarzyńska, Iwona Jóźwiak, Katarzyna Pietrzyk
- Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie

Możesz również polubić…

Skip to content