Wizyta studyjna dyrektorów z Klubu Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
serdecznie zapraszam do uczestnictwa w wizycie studyjnej do polskich szkół i przedszkoli na Litwie. Temat wizyty: „Koncepcyjne rozwiązania w nadzorze pedagogicznym dyrektora podnoszące efektywność kształcenia. Nawiązanie współpracy międzynarodowej pomiędzy placówkami polskimi i litewskimi w kontekście kształcenia kompetencji kluczowej – wielojęzyczność”. Termin 16-18 maja 2019 r.

Cele wyjazdu studyjnego: poznanie efektywnych form nadzoru pedagogicznego, wzbogacenie działalności szkoły/przedszkola o inspirujące formy kształcenia kompetencji kluczowych (szczególnie w zakresie języka angielskiego) oraz podejmowanie działań obywatelskich i kształcenie postawy patriotycznej.
Wizyta organizowana przez Warmińsko –Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie we współpracy z Uniwersytetem Warmińsko – Mazurskim oraz Macierzą Szkolną Związku Polaków na Litwie.

Koszt wizyty to 830 zł a w tym: transport (wszystkie przejazdy), zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych w Druskiennikach, 2 śniadania (bufet), 2 obiady w Winie, 2 kolacje, koszty seminaryjne, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem, opieka pilota, ubezpieczenie NW i KL

Szczegółowy program wizyty

Karta zgłoszenia.

Proszę o przesłanie zgłoszenia do 6 maja 2019 r. mailem na adres: nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Serdecznie Państwa zapraszam do udziału i zapewniam, że będzie to wyjazd niezwykle inspirujący i przydatny w nadzorze pedagogicznym w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych.
Z poważaniem
Ewa Nosowicz

Sporządziła
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl
Telefon: 89 522 85 19

Skip to content