Wizyta studyjna KAD 7-8 grudnia 2018 r.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w ramach Klubu Aktywnego Dyrektora z przyjemnością zapraszam Państwa do udziału w wizycie studyjnej 7-8 grudnia 2018 r. do Warszawy.

Wizyta studyjna dla Dyrektorów szkół i przedszkoli, a także przedstawicieli ich organów prowadzących, organizowana jest we współpracy z Departamentem Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

Temat wizyty: „Nadzór pedagogiczny dyrektora szkoły i przedszkola nad kształceniem kompetencji kluczowych: cyfrowych i uczenia się” jest ściśle związany z priorytetami Ministra Edukacji Narodowej na bieżący rok szkolny, a także znowelizowanymi w styczniu 2018 r. Zaleceniami Parlamentu Europejskiego, dotyczącymi kształcenia kompetencji cyfrowych w edukacji formalnej.

W programie:

  • wizyta w Szkole Podstawowej nr 2 w Ząbkach (obserwacje lekcji, spotkanie seminaryjne z kadrą zarządzającą, tematyka: innowacje pedagogiczne w zakresie kompetencji cyfrowych, pozyskiwanie środków na realizację projektów cyfrowych oraz współpracy międzynarodowej, pilotaże oprogramowania w edukacji formalnej),
  •  warsztaty: Fundacja Orange, Samsung Mistrzowie Kodowania,
  • projekcja filmu „7 uczuć” oraz udział  w dyskusji po filmie na temat emocji dziecka związanych z zacieraniem się granic pomiędzy światem wirtualnym i realnym.

Koszt wyjazdu – 370 zł obejmuje: transport, nocleg ze śniadaniem w pokojach dwuosobowych w hotelu Centrum Barnabitów www.barnabici.pl, kolacja, wizyta i uczestnictwo w zajęciach w szkole, uczestnictwo w warsztatach, projekcja filmu, udział w dyskusji.

Do zaproszenia dołączam kartę zgłoszenia.
Uprzejmie proszę o przesłanie karty zgłoszenia do 23 listopada 2018 r., mail: nosowicz@wmodn.olsztyn.pl

Zapraszam Państwa serdecznie, wierząc, że ta wizyta studyjna będzie jeszcze bardziej inspirująca niż nasze wcześniejsze wyjazdy.

Z poważaniem
Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz

nosowicz@wmodn.olsztyn.pl,
Telefon: 89 522 85 19

Możesz również polubić…

Skip to content