Zapraszamy na spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy, członkowie Klubu Aktywnego Dyrektora oraz projektu „Dyrektor szkoły/placówki w I kadencji”,

z przyjemnością zapraszamy na spotkanie
25 kwietnia (środa) od godz. 10.30 do 15.00, W-M ODN w Olsztynie, ul. Głowackiego 17.

Tematyka spotkania „Nadzór pedagogiczny dyrektora szkoły/przedszkola ukierunkowany na innowacyjne metody i formy nauczania/uczenia się”. Spotkanie poprowadzi dr Joanna Górecka, specjalistka ds. rozwoju szkoły, wicedyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola No Bell w Konstancinie-Jeziornej.

Szkoła No Bell w styczniu tego roku wygrała międzynarodowy, elitarny projekt Edumission i zdobyła tytuł najlepszej szkoły na świecie w zakresie organizacji procesu uczenia się uczniów i nowatorskiego sposobu zarządzania przez dyrektora szkoły i przedszkola. W 2016 roku członkowie KAD odwiedzili szkołę w ramach wizyty studyjnej.

W drugiej części spotkania Józef Paszuk omówi metody i narzędzia monitorowania realizacji podstawy programowej, zgodnie z planem projektu  „Dyrektor szkoły/placówki w I kadencji”.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl  w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 20 kwietnia (piątek) do godz. 15.00. Bardzo Państwa proszę o zachowanie terminu zgłaszania się.

Najmilej zapraszamy
Ewa Nosowicz
Józef Paszuk

Sporządziła:
Ewa Nosowicz

nosowicz@wmodn.olsztyn.pl,
Telefon: 89 522 85 19

Skip to content