Zapraszamy na spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

z przyjemnością zapraszam na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora 12 czerwca (środa) w godz. 10.00 do 14.00, W-M ODN w Olsztynie, ul. Głowackiego 17.

Temat naszego spotkania: „Kształcenie kompetencji kluczowej – uczenie się czyli jak uczyć, żeby nauczyć. Nadzór dyrektora szkoły nad przebiegiem procesu nauczania – uczenia się w szkole i w przedszkolu”.  Spotkanie poprowadzi pani Agnieszka Ewald, polonistka, autorka ogólnopolskich programów z zakresu uczenia się i szkoląca w tej tematyce nauczycieli i dyrektorów, certyfikowany trener oraz  coach.  Serdecznie zachęcam Pastwa do udziału w tym spotkaniu. Szkolenia prowadzone przez panią Agnieszkę Ewald cieszą się ogromną popularnością, zainteresowaniem i są wysoko oceniane przez środowisko edukacyjne.

W programie spotkania podsumowanie tegorocznej działalności Klubu Aktywnego Dyrektora, a także wręczenie zaświadczeń uczestnikom spotkań oraz wizyt studyjnych.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy:  nosowicz@wmodn.olsztyn.pl  w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 10 czerwca (poniedziałek) do godz. 15.00. Bardzo Państwa proszę o zachowanie terminu zgłaszania się.

Najmilej pozdrawiam i zapraszam

Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl,
Telefon: 89 522 85 19

Możesz również polubić…

Skip to content