Zapraszamy na spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
z przyjemnością zapraszam na spotkanie w Klubie Aktywnego Dyrektora 23 października (środa) w godz. 11.00 do 15.00, W-M ODN w Olsztynie,
ul. Głowackiego 17.
Temat spotkania: Obserwacja zajęć edukacyjnych w nadzorze pedagogicznym dyrektora: uczenie się na błędach oraz sztuka zadawania pytań.

Październikowe seminarium poprowadzi Aleksander Pawlicki, wykładowca w Szkole Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego, współpracujący z Uniwersytetem Jagiellońskim, autor inspirujących prelekcji i badań zakresu edukacji, czynny nauczyciel m.in. historii i wiedzy o społeczeństwie, wcześniej dyrektor szkoły, opiekun wizytatorów ds. ewaluacji.
Zgodnie z Państwa potrzebami tematyka spotkania będzie kontynuacją podjętych przez Pana Aleksandra Pawlickiego refleksji nad obserwacją zajęć edukacyjnych w marcu ub.roku w Klubie Aktywnego Dyrektora.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: nosowicz@wmodn.olsztyn.pl w nieprzekraczalnym ze względów organizacyjnych terminie do 21 października (poniedziałek ) do godz. 15.00. Bardzo Państwa proszę o zachowanie terminu zgłaszania się.

Przypominam też o naszych ustaleniach:
proszę o przesłanie do mnie danych (nabywca/odbiorca) do rachunku i podanie kwoty, na jaką W-M ODN może wystawić rachunek za uczestnictwo w KAD (80 zł do grudnia, 120 zł do kwietnia lub cała kwota do grudnia)

Najmilej pozdrawiam i zapraszam na spotkanie Klubu Aktywnego Dyrektora
Ewa Nosowicz

Sporządziła:
Ewa Nosowicz
nosowicz@wmodn.olsztyn.pl,
Telefon: 89 522 85 19

Skip to content