Zaproszenie do udziału w grancie Kuratora Oświaty

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół i Placówek,

na zlecenie grantowe Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, pod jego honorowym patronatem i patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, we współpracy z W-M BP w Olsztynie, organizujemy konferencję i warsztaty Sienkiewicz czytany na nowo, na które serdecznie zapraszamy nauczycieli języka polskiego z Państwa szkoły/placówki.

Udział w tym przedsięwzięciu można traktować jako formę włączenia się przez Państwa instytucję w obchody Roku Sienkiewicza w naszym województwie, a także jako jeden ze sposobów na realizację dwóch spośród czterech kierunków polityki oświatowej państwa, ogłoszonych przez MEN w roku szkolnym 2016/2017. Do powyższych powodów, dla których warto uczestniczyć w konferencji i warsztatach, dodamy też ten, że prelegentami podczas konferencji będą najwybitniejsi współcześnie w Polsce znawcy twórczości Henryka Sienkiewicza - dr hab. J. Sztachelska i prof. R. Koziołek.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli Państwa Szkoła/Placówka, poprzez uczestnictwo w konferencji i warsztatach włączy się w realizację tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji

Z wyrazami szacunku

Henryk Sienkiewicz
Wicedyrektor
Warmińsko-Mazurskiego
Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
tel.89 522 85 00

Skip to content